Contactgegevens van IDGP en de diensten voor gezinspastoraal

Vrijdag 26 Augustus 2016 - 10:27:52


De Interdiocesane dienst voor gezinspastoraal (IDGP) is gehuisvest in de gebouwen van het Maria-Theresiacollege in Leuven.

IDGP vzw
Sint-Michielsstraat 6 bus 3101
3000   Leuven
Tel. 016 32 84 30 (Secretariaat, Sylvie De Ruyck)
Tel. 016 32 84 29 (Hilde Pex)
E-mail: IDGP@kerknet.be

E-mail van Annemie Dillen, voorzitter: annemie.dillen@kuleuven.be
E-mail van Hilde Pex, coördinator: hilde.pex@idgp.be
E-mail van Katie Velghe, educatief medewerker: katie.velghe@idgp.be
E-mail van Sylvie De Ruyck, secretariaat: sylvie.deruyck@idgp.be
 

          
   Annemie Dillen                      Hilde Pex                                   Katie Velghe                                  Sylvie De Ruyck     top


Gezinspastoraal Antwerpen

CCV in het bisdom Antwerpen
Groenenborgerlaan 149
2020 Antwerpen

Tel. 03 287 35 77
E-mail: antwerpen@ccv.be
Naar de CCV-website top


Gezinspastoraal Brugge

CCV - Gezinspastoraal
Diocesaan Centrum Groenhove
Bosdreef 5
8820 Torhout

Tel. 050 74 56 30
E-mail:  gezinspastoraal.brugge@ccv.be
E-mail van Anne Moerman: anne.moerman@ccv.be
www.gezinspastoraalbrugge.be

Klik hier voor een wegbeschrijving naar het Diocesaan centrum Groenhove.

   
             Anne Moerman                                          Lut Bourgeois   top



Gezinspastoraal Brussel

Vlasfabriekstraat 14
1060 Brussel

Tel. 02 533 29 30
Fax. 02 533 29 31
E-mail: gezinspastoraal.brussel@scarlet.be of greta.teirlinck@ccv.be (secretariaat)
E-mail: ria.dereymaeker@ccv.be

Het secretariaat is open alle werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. Op vrijdag is het gesloten.  


      Ria Dereymaeker   top



Gezinspastoraal Gent

CCV in het bisdom Gent
Nederpolder 24
9000 Gent

Tel. 09 235 78 65
Fax. 09 235 78 59
E-mail: vorming.gent@ccv.be top



Gezinspastoraal Hasselt

Dienst parochiecatechese bisdom Hasselt
Tulpinstraat 75
3500 Hasselt

Tel.  011 24 90 15
Fax. 011 23 16 54
E-mail: parochiecatechese@bisdomhasselt.be
E-mail: filips.defoort@bisdomhasselt.be  


       Filips Defoort

In Kerk&Leven van 12 december 2012 (editie bisdom Hasselt) verscheen een bijdrage van Jan Colla over de medewerkers van de dienst Parochiecatechese-Gezinspastoraal in het bisdom Hasselt. Je kunt het artikel hier lezen. top


Gezinspastoraal Vlaams-Brabant en Mechelen

CCV in het vicariaat Vlaams-Brabant en Mechelen
Varkensstraat 6
2800 Mechelen

Tel. 015 29 84 53 (secretariaat)
E-mail: info.vbm@ccv.be

Over Thomas

Thomas is een interactief platform voor actieve samenwerking tussen alle leerkrachten (r.-k.) godsdienst van alle onderwijs- netten in Vlaanderen.

Partners

Katholiek Onderwijs Vlaanderen (voorheen VSKO) IDKG Faculteit Theologie en Religiewetenschappen logo